Vážení rodiče, díky vstřícnosti kladenské a slánské porodnice vám budeme na našich stránkách přinášet fotografie nejmladších občánků Kladenska. Každý týden náš fotograf chodí do porodnice a fotí nově narozená miminka.

Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí svá první slova. Můžete nám poslat jeho fotografii spolu s dalšími údaji (jméno a příjmení miminka, bydliště, datum narození, váha, výška, celá jména rodičů a porodnice) na e-mail: jan.brabec@denik.cz a své miminko najdete buď na stránkách Kladenského deníku, Kladenského týdne nebo na www.kladensky.denik.cz/miminka.

Pro čtenáře internetové verze Kladenského deníku jsme připravili hlasování o nejsympatičtějšího novorozence týdne. Hlasovat můžete do soboty 7. března 2020 do 12 hodin. Opakovaně hlasovat z jedné IP adresy je možné vždy nejdříve po šedesáti minutách!

Čechy jsou pro Martinu a její syny žijící v Itálii stále druhým domovem, v těchto dnech ale s ohledem na rodinu přijet nechtějí.
Češka v Itálii: Domů bych jela strašně ráda, ale nechci ohrozit příbuzné
Kladno ocenilo další dobrovolné dárce krve Janského plaketou.
Kladno ocenilo dvaadvacet dárců krve Janského plaketou
Kladno (v bílém) - Sparta. Jaromír Jágr se zlobí
FOTO: Jágr nasadil Kladnu kyslíkovou bombu