Předplatit Deník
Přihlásit

O Deníku

Miroslav S. Jilemnický

Reportér

Deník / Michal Bílek

Kromě novinařiny jsem psal taky básně, ty však v poslední době ustoupily především takovému blogu, ve kterém na sociální síti zveřejňuji povídání se svým kocourem Bohoušem. Jmenuje se to Ranní pohovor, každý díl je očíslován a bude jich už ke čtyřicítce. Časem bych chtěl tahle povídání vydat.

Deník / Michal Bílek

S kocourem se pojí i příhoda, která se stala v září 2017. Byl jsem týden v Paříži a během té doby se Bohouš rozhodl, že půjde na vandr. Neviděl jsem ho dlouhé měsíce a v duchu se s ním už rozloučil. Po devíti měsících stál v červnu 2018 zase mezi dveřmi, měl hlad a od té doby u mě zase bydlí.

Deník / Michal Bílek

Každý rok patří týden mé dovolené pobytu v Paříži. Poprvé jsem město s partou kamarádů navštívil v roce 2008, od té doby si jej zamiloval a každý rok se do něj vracím objevovat jeho skrytá zákoutí a užívat si atmosféru svobody a lidí mnoha národností a barev pleti.

Deník / Michal Bílek

Relaxuji tak, že v létě trávím spoustu času na dece u nedalekého jezírka v Kostomlátkách a čtu zajímavé knihy. Kromě toho si doma rád uvařím dobré jídlo, s chutí při vaření experimentuji. A nezbytné je taky hlavu čas od času provětrat v hospůdce u piva.

Deník / Michal Bílek

Mezi moje další záliby patří filmy. Musím uznat, že nymburské kino je velmi progresivní a nabízí řadu nekomerčních a kvalitních snímků, takže se stane, že jsem v kině i třikrát za týden. A daleko to nemám ani na zimní stadion, kam chodím fandit zdejším hokejistům.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redakci:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků středních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: