Sedmačtyřicetiletá řidička autobusu městské hromadné dopravy zde narazila do zaparkovaných šesti automobilů a následně do domu. Při kolizi byla lehce zraněna a byla v péči záchranářů. Autobus jel naštěstí bez cestujících a ani po chodníku, který přejel, se v tu chvíli nikdo nepohyboval. Hasiči v místě havárie uklízeli vozovku.

„Vzniklá škoda byla předběžně vyčíslena na tři čtvrtě milionu korun. Požití alkoholu před jízdou u řidičky vyloučila provedená dechová zkouška," uvedla k události kladenská policejní mluvčí.

Kladenskému deníku se podařilo získat vyjádření řidičky. „Jela jsem z ulice Ke Stadionu a dávala přednost jedoucím hasičům. Musela jsem najet hodně ke straně. Pak jsem byla nucena složitěji najet do křižovatky a hodně se vytáčet. Dala jsem plný pravý rejd a zároveň jsem přibržďovala. V tu chvíli se mi zvrtl kotník a já bolestí na chvilku ztratila vědomí. Snažila jsem se ještě sešlápnout brzdu, ale už se mi to nepovedlo. Autobus byl v dobrém technickém stavu," popsala havárii žena.