Podle informací, které Kladenskému deníku poskytl mluvčí policie Pavel Truxa, bylina místě nehody tři zranění lidé. "Jedná se o cestující z osobního vozidla. Jeden je zraněn těžce a letěl pro něj vrtulník záchranářů, zbylí dva utrpěli lehčí zranění," sdělil Truxa. Zároveň uvedl, že v autobusu nebyl nikdo zraněn.

Složky integrovaného záchranného systému zasahovaly v neděli ve čtyři hodiny odpoledne u dopravní nehody osobního auta a autobusu. Nehoda se stala za Slaným ve směru na Zlonice.

Tři starší muži, kteří cestovali v osobním autě, byli zraněni, z autobusu nebyl zraněn nikdo. Na místě pomáhali záchranáři ze Slaného a přivolána byla pražská letecká záchranná služba. Jeden z mužů utrpěl těžké zranění hrudníku a dolní končetiny.

"Zasahující lékař jej kvůli charakteru zranění musel uvést do umělého spánku a připojit na umělou plicní ventilaci. Ve stabilizovaném stavu byl muž předán k leteckému transportu do Fakultní nemocnice v Motole. Zbývající dva muži byli zraněni lehce a záchranáři je převezli na chirurgickou ambulanci do Slaného," řekla mluvčí středočeských záchranářů Tereza Janečková.

(rob, hus)