Podle prvních zpráv bylo sražené dívce třináct let. Ačkoliv veškeré poznatky Deníku v sobotu potvrdil středočeský policejní mluvčí Pavel Truxa, mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová nyní uvedla, že dívce je devět let.

„Devítiletá dívenka při přecházení silnice mimo přechod pro chodce náhle vešla do vozovky ze zaparkovaného auta podél silnice. Střetla se s vozidlem značky Renault Mégane, jehož řidičem byl šestadvacetiletý muž z Kladenska," vyjádřila se mluvčí Šteinerová.

Jak řekla Kladenskému deníku mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová, zranění dívky jsou vážná. „Utrpěla mnohočetná zranění, včetně úrazu hlavy a zlomeniny stehenní kosti," konstatovala Effenbergerová. Dívku záchranářský vrtulník transportoval do motolské nemocnice.

Ve stejný den se stala další dopravní nehoda na rychlostní silnici nedaleko Družce. Třicetiletý řidič za volantem volkswagenu jel velmi rychle a nezvládl řízení. Sjel mimo silnici a narazil do stromu. Také on utrpěl vážná zranění a byl záchrannou službou převezen do nemocnice.