„Ve vozidle cestovaly dvě osoby, kterým hasiči společně s policisty a následně i záchranáři poskytli první pomoc. Vyproštění lidí z vozidla nebylo potřeba. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze Stochova a jednotka dobrovolných hasičů z Chyňavy,“ řekla mluvčí hasičů.

Po příjezdu zdravotníků na místo bylo zjištěno, že zranění muže a ženy ve vozidle nejsou naštěstí vážná. „Ošetřili jsme dvě osoby s lehčím zraněním nohou, zad a otřesem mozku, které byly odvezeny sanitkou do kladenské nemocnice,“ sdělil mluvčí záchranky Marek Hylebrant.

Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové řídil vozidlo muž narozený v roce 1950. „Společně s ním cestovala ve fabii žena, ročník narození 1972. Provedená dechová zkouška na alkohol byla u řidiče s negativním výsledkem. Příčiny a okolnosti nehody jsou v šetření,“ doplnila k události policejní mluvčí.

Spadlé auto pod silnicí vyprostila po 17. hodině přivolaná odtahová služba. Po dobu vyprošťování fabie a úklidu vozovky byla silnice uzavřena. Provoz na komunikaci byl obnoven před 18. hodinou, poté se hasiči vrátili na základny.