Jeho cesta skončila kolem osmnácté hodiny u silnice mezi Pcherami a Vinařicemi, kde měl nehodu. Se Škodou Octavií skončil mimo komunikaci, v poli na boku. Mluvčí kladenské policie Jana Šteinerová uvedla, že příčinou havárie bylo, že řidič nepřizpůsobil svou jízdu stavu a povaze vozovky.

Kombinace alkoholu a špatných klimatických podmínek posledních dní tak vykonaly své. Přesto se však opět potvrdilo, že opilí mají štěstí. U havárie sice zasahovali i záchranáři, ale život dvaatřicetiletého muže ohrožen nebyl. „Pacient byl s lehčími poraněními převezen na chirurgickou ambulanci do Oblastní nemocnice Kladno,“ popsal náměstek ředitele středočeské záchranné služby Petr Mach.

Divokému večeru ale ještě nebyl konec. Policisté řidiči při orientační dechové zkoušce naměřili hodnotu 2,41 promile alkoholu. „Hlídka ho doprovodila k lékaři a odtud podezřelý putoval do policejní cely. Tam s ním byly provedeny prvotní procesní úkony. Dvaatřicetiletý muž je podezřelý ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky,“ dodala Šteinerová.