Podle policejní mluvčí Jany Šteinerové na místo dorazila také policie, která tam zůstala ještě poté, co byla oběť nehody převezena do nemocnice. "Na místo se jako první dostavili policisté z oddělení hlídkové služby, kteří se po příjezdu ihned spojili s muže, který dle instrukcí operátorky poskytoval první pomoc zraněnému. Policisté okamžitě vyndali ze zdravotnického batohu dvě škrtidla – tourniquety, kterými zaškrtili obě dolní končetiny, aby zabránili silnému krvácení. Zraněného muže si poté převzala do péče posádka Zdravotnické záchranné služby," řekla mluvčí.

„Muž měl ztrátové poranění obou dolních končetin, musel být uveden do umělého spánku a byl transportován do Fakultní nemocnice v Motole,“ potvrdila mluvčí středočeské záchranky Petra Homolová.

Zdravotnická záchranná služba požádala o výpomoc i hasiče. „Původní informace hovořily o tom, že osoba je zaklíněná v pracovním stroji. Když hasiči přijeli na místo, tak už byla mimo stroj,“ sdělila mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová s tím, že hasiči pomohli s naložením osoby do sanitky.

Podle policejní mluvčí Jany Šteinerové na místo dorazila také policie, která tam zůstala ještě poté, co byla oběť nehody převezena do nemocnice. „Policie prošetřuje, jak k úrazu došlo a zda nedošlo ke zanedbání pracovních povinností,“ řekla mluvčí.