Sobota 21:50

Na základě prvotních informací je pravděpodobné,že motorkář srazil dopravní značku a skončil na travnatém ostrůvku. Motocyklznačky Honda ležel asi třicet metrů od něj.

Na místě zasahoval záchranářský vrtulník. Podle informací, které se Kladenskému deníku podařilo zjistit, utrpěl řidič motorky nejspíše otevřenou zlomeninu končetiny.

Očitísvědci potvrdili, žese na místě události nenacházelo žádné jiné vozidlo, které by mohlo mít s nehodou něco společného.

Sobota 22:10

"Nehoda nám byla oznámena ve 21.17 hodin.Třicetiletý motocyklista srazil při jízdě jedenačtyřicetiletou ženu. Oba utrpěli zranění. Muž byl transportován vrtulníkem do motolské nemocnice a ženu ošetřují v Kladně," sdělila Kladenskému deníku v sobotu krátce po dvaadvacáté hodině policejní mluvčí Michaela Nováková.

Neděle 0:26

"Jedenačtyřicetiletá sražená žena utrpěla otevřenou zlomeninu dolní končetiny a poranění hrudníku. Po ošetření a zahájení léčby ji záchranáři převezli na úrazovou ambulanci do kladenské nemocnice. Třicetiletý motocyklista utrpěl otevřené fraktury dolní a horní končetiny a poranění hrudníku.

Záchranáři u něj okamžitě po příjezdu zahájili léčbu a museli mu zajistit dýchací cesty intubací s připojením na umělou plicní ventilaci. Poté byl muž transportován vrtulníkem pražské letecké záchranné služby do Fakultní nemocnice v Motole," řekla mluvčí záchranářů Tereza Janečková.

Na místě zasahovali záchranáři, policisté i hasiči. Doprava na čtyřproudovce byla dočasně omezena.