Na svou poslední divokou jízdu vyrazil ve čtvrtekdopoledne dvaadvacetiletý mladík z Unhoště. Jel směrem od rozcestí Amerika do města. Před restaurací U Pivnice se při předjíždění automobilu dostal pod protijedoucí autobus a uvízl pod jeho podvozkem. Nehoda se stala před desátou hodinou. Motocyklista byl na místě mrtev.

„Motorkář jel za automobilem s přívěsem,“ uvedla očitá svědkyně. „Při jízdě si dával nohy na řídítka. Když vozidlo přibrzdilo, mladík narazil na přívěs a svezl se pod okolo jedoucí autobus,“ upřesnila číšnice místní restaurace U Pivnice. Dle jejího mínění nejel řidič více, než padesáti– kilometrovou rychlostí.

Na místo vyjela rychlá záchranná služba s lékařem z Kladna. Dispečerkám záchranky bylo nahlášeno, že mladík je zaklíněn pod kolem autobusu a nehýbá se. ,,Motocyklista utrpěl mnohočetná poranění hrudníku, a nehodu nepřežil,“ sdělila mluvčí záchranky Nina Šeblová.

V autobusu cestovalo pouze několik lidí. Žádný z nich nebyl zraněn. „Viděla jsem jedoucí auto s vozíkem,“ uvedla jedna z cestujících. „Pak jsem zahlédla, jak ho předjíždí motorkář. Dostal se pod autobus. Chytila jsem svou dceru a pevně ji tiskla,“ uvedla vyděšená žena.

Autobus skončil v příkopu a motorkář pod jeho koly. Silnice byla po havárii déle než tři hodiny uzavřena. Policisté odkláněli dopravu v obou směrech.
„Motocyklista, ročník 1986, jel směrem od Ameriky. Předjíděl osobní automobil. Na trase u pivovaru narazil do protijedoucího linkového autobusu. Byl na místě mrtev. V autobuse se nikomu nic nestalo,“ uvedla mluvčí Policie České republiky Michaela Nováková.