Kolize se udály v čase od 5.40 do 8.30 hodin. Šoféři bourali na dálnici D7, mezi obcemi Knovíz a Zvoleněves nebo u Studeněvsi. Další nehody se staly nedaleko obcí Hřebeč, Kyšice, Braškov, Velké Přítočno a Stehelčeves.

Jako první vyjeli hasiči ze Slaného a Kladna před šestou hodinou k nehodě tří aut. "Jedno skončilo na boku. Zraněnou osobu si převzali záchranáři,“ sdělila mluvčí středočeských hasičů Tereza Fliegerová.

Jen o čtyři kilometry dál se stala další nehoda. Osobní automobil zde skončil mimo vozovku. Tato kolize se obešla bez zranění.

close Jednotky HZS Slaný a Kladno vyjely v pondělí před šestou hodinou k nehodě tří osobních automobilů. info Zdroj: HZS Středočeského kraje zoom_in

Foto: HZS Středočeského kraje

O poznání hůře dopadl několik minut před osmou hodinou karambol na silnici z Unhoště do Pavlova. Vyžádal si středně těžké zranění mladé ženy. „Dvaadvacetiletá řidička s osobním vozidlem Volkswagen Passat narazila do stromu. Auto se převrátilo na střechu. Sanita zraněnou odvezla do nemocnice,“ sdělila policejní mluvčí Jana Šteinerová. Dechové zkoušky na alkohol byly u všech nehod s negativním výsledkem.