Jak řekl Kladenskému deníku mladý řidič kamionu, měl namířeno domů do sousední Studeněvsi. „Sjížděl jsem ze silnice I/7 od Chomutova. Na exitu u Tuřan jsem dával přednost autům přijíždějícím od Slaného. Vpravo stála v odbočovacím pruhu kolona kamionů, čekal jsem, až bude volno pro odbočení na Tuřany. Kamion, který stál přímo v křižovatce na mě blikl, ať jedu. Popojel jsem, abych se podíval doprava za něj. Paní ve škodovce jela těsně podél směrem na Tuřany a v tu chvíli jsme se trefili čumákem," popsal událost řidič náklaďáku.

Po nárazu se osobní auto na silnici otočilo a pozadu vjelo do makového pole. Auto skončilo s vylomeným levým předním kolem. Kamion si poškodil část předního pravého nárazníku. 

„Řidič kamionu nedal přednost při výjezdu z vedlejší silnice devětapadesátileté řidičce Škody Octavia, která jela po hlavní. Ta cestovala ve voze s šestnáctiletým synem. Zdravotníci na místě všechny osoby prohlédli. Dvě zranění byla pouze lehčího charakteru. Dechová zkouška na alkohol byla u obou řidičů negativní," potvrdila k události kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková.

Předběžně vyčíslená škoda je 120 tisíc korun.