Na linku 156, krátce po 21. hodině, dostali strážníci Městské policie Kladno oznámení, že na kruhovém objezdu ulic Unhošťské a Americké v Kročehlavech se stala dopravní nehoda.

„Strážníci okamžitě vyjeli na místo, a zjistili, že řidič s vozem najel na dělící ostrůvek komunikace,“ popsala mluvčí kladenských strážníků Olga Pípavá.
Při tom, jak auto po kolizi vyhlíženo, byl pravděpodobně zázrak, že se nikomu nic nestalo. Hlídka strážníků sem přivolala státní policisty a také hasiče, protože z poškozeného vozu vytékalo velké množství provozních kapalin.

„Policisté u jednatřicetiletého řidiče slovenské národnosti provedli dechovou zkoušku, která ukázala 2,32 promile alkoholu,“ dodala Pípalová.

Případ si převzala Policie České republiky. „Řidič podstoupil ještě kontrolní odběr krve. Ve zkráceném přípravném řízení mu bylo sděleno obvinění pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Za to mu hrozí trest až jeden rok odnětí svobody,“ doplnila mluvčí kladenské policie Michaela Nováková.