Při dopravním karambolu sjel řidič z dosud neznámých příčin mimo vozovku do strouhy, kde se převrátil na levý bok a narazil čelním sklem a kapotou do vzrostlého stromu.

Hasiči na místě pokáceli vzrostlý strom, který bránil vyprošťovacím pracím. Dále odstranili čelní sklo, nasadili speciální hydraulickou vyprošťovací soupravu a odstranili sloupky v prostoru kabiny, aby mohli uvolnit střechu a lékař mohl lépe přistoupit k zraněné osobě. Po celou dobu vyprošťování řidič havarovaného vozidla komunikoval se zasahujícími složkami Integrovanného záchranného systému a stěžoval si na bolest levého ramene.

Záchranná služba následně transportovala zraněného muže k ošetření do kladenské nemocnice. Vyprošťovací práce trvaly necelých dvacet minut. Kladenští hasičiodpojili akumulátor a zamezili úniku provozních kapalin. Jednotka dobrovolných hasičů z Unhoště pomocí jednoho vodního proudu umyla znečištěnou vozovku. Po celou dobu zásahu byla silniční komunikace uzavřena. Příčina dopravní nehody je v šetření Policie ČR.