Nové Hyundai si dvacetiletá šoférka se stejně starou spolujezdkyní příliš dlouho neužila, auto vlastnila jen několik dnů. Navíc obě ženy utrpěly zranění a byly převezeny na ošetření do kladenské nemocnice. Jak potvrdila mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová, obě ženy mají zhmoždění páteře. 


Za volantem modrého auta stejné tovární značky, do kterého mladá řidička nabourala, seděl o něco zkušenější pětačtyřicetiletý řidič. Tomu se při střetu nic nestalo, přesto se policie nestačila divit. „Dechová zkouška na alkohol prokázala u řidiče 1,41 promile alkoholu v dechu,“ potvrdila mluvčí policie Michaela Nováková. Přestože nehodu nezavinil, trest ho jistě nemine. Škoda na vozidle je kolem 300 tisíc korun.

Hřebík

Kromě této nehody vyjížděli policisté ještě i k další události. Ta byla nahlášena v pátek kolem 14. hodiny v Kladně na Tuchorazu. Nahlášeno zde byla událost, při které měl být pobodán neznámý muž ležící v tratolišti krve. Policie, která přijela na místo, zde nalezla muže výrazně posilněného alkoholem, který sice ležel v kaluži krve, ale jak se později ukázalo, patrně na něj nikdo nezaútočil.

Ve svém podroušeném stavu zřejmě zavrávoral a sedl si či zadní částí těla nebo jinak dopadl na deseticentimetrový hřebík, který se mu nemilosrdně zapíchl do zadnice. Po jeho vyndání rána velmi silně krvácela. Jak potvrdila mluvčí záchranky, muže převezli zdravotníci na ošetření do kladenské nemocnice.

Sebevražda

Třetí událostí, která ale skončila tragicky, byla ta, která se stala v pátek odpoledne v Dánské ulici. Osmačtyřicetiletý muž zde vyskočil z okna panelového domu. Podle petry Effenbergerové, mluvčí záchranářů, byla jeho zranění neslučitelná se životem. Jak zjistil Kladenský deník, nešťastník o své zoufalé bezvýchodné situaci informoval chvíli před svým skokem na Facebooku.