"K dopravní nehodě došlo pravděpodobně tak, že dosud neztotožněný řidič s nezjištěným vozidlem jel v Kladně Unhošťskou ulicí, a to ve směru od Americké ulice na Pražskou. Během jeho jízdy v blízkosti Dánské ulice ohrozil řidič se svým aute nezletilou chodkyni, která přecházela Unhošťskou ulici od Dánské po vyznačeném přechodu pro chodce. Právě na tomto přechodu ji srazil řidič, který z místa dopravní nehody ujel, aniž by z vozu vystoupil a dívence poskytl pomoc či zavolal záchranáře či policii," popsala událost policejní mluvčí Michaela Richterová. Dívka naštěstí nebyla vážně zraněna, vyvázla s lehkým zraněním.

Při nehodě nedaleko Hobšovic a Luníkova v sobotu 23. října 2021 se tři lidé zranili, jednoho muže transportoval do nemocnice vrtulník.
U Slaného se srazila dvě auta, hasiči vyprošťovali zraněné a zasahoval vrtulník

"Policisté žádají případné svědky této dopravní nehody, kteří se pohybovali v uvedeném místě nebo místem projížděli, aby se přihlásili osobně na Policii ČR, buď přímo policistům z Dopravního inspektorátu Kladno na adrese Havířská 632 nebo telefonicky na telefonním čísle 974 873 250. Využít můžete také linku 158. Ozvat by se nám mohl i samotný řidič. Děkujeme předem za jakékoliv informace, které by nám pomohly ztotožnit řidiče a celou událost objasnit," uzavřela policistka.