Otřesný zážitek bude mít ještě dlouho před očima řidič cisterny jedoucí ve směru od Prahy na Louny. Už zdáli, když se blížil k mostu nad silnicí I/7 v těsné blízkosti exitu na Slaný, viděl mužel, který přelézá zábradlí a jeho jediným zájmem je skočit. Duchapřítomný šoféř proto dupnul na brzdu. V poslední chvíli tak zabránil nejhoršímu.

Tělo sebevraha dopadlo těsně před obrovský kolos. Muž s vážnými zraněními, které si způsobil pádem z výše zůstal bezvládně ležet na zemi. Přesto jevil známky života.

Přivolaní záchranáři ho následně transportovali vrtulníkem do nemocnice.

Na místě zasahovali také slánští hasiči, kteří pomohli zraněného muže naložit do vrtulníku a dále se postarali o úklid vozovky. 

Před polednem řekla kladenská policejní mluvčí Michaela Nováková, že totožnost muže, který skočil z mostu, policisté zjišťují.

Provoz byl v místě události částečně obnoven zanedlouho a celá silnice uvolněna až kolem čtrnácté hodiny.

Po 16 hodině bohužel potvrdila policejní mluvčí informaci, že muž, jenž skočil v sebevražedném úmyslu, zemřel. "Jednalo se o jedenačtyřicetiletého muže ze Slaného. Podle výpovědí řidičů, kteří ho viděli přelézat zábradlí a skákat z mostu na silnici, je cizí zavinění vyloučeno, i to,  že by se tak stalo nešťastnou náhodou. Případ vyšetřujeme jako sebevraždu," uzavřela mluvčí.