V pátek 15. května krátce po dvanácté hodině došlo na kladenské křižovatce ulic Gen. Klapálka a Dukelských hrdinů k dopravní nehodě. Řidič modrého osobního vozu se přiřítil silnicí, kde na přechodu srazil nezletilou dívenku.

Ta po kolizi zůstala ležet na zemi. I přesto pachatel ani na okamžik jízdu nezvolnil, poraněné dívce pomoc neposkytl a z místa činu zbaběle ujel. Šokovaní přihlížející nevěřili svým očím, přičemž pouze jedna žena se krvácející dívenky ujala a prověřila její zdravotní stav. Školačka utrpěla zranění hlavy, ale mohla chodit. I se svou zachránkyní došly do nedalekého Lidlu k ošetření.

Na místo se neprodleně dostavili nejen záchranáři, ale i hlídka městské policie, stejně jako republikoví policisté. Přestože na křižovatce u bývalé Zory bylo v danou chvíli dost přihlížejících, nikdo z nich si značku vozidla nezapamatoval.

„Dívka přecházela od knihovny k autobusáku na zelenou. Řidič vyjel z ulice Dukelských hrdinů, zahnul doprava do ulice Gen. Klapálka směrem ke knihkupectví Frank, v první zatáčce dívku srazil a ujel. Policie proto žádá případné svědky, aby poznatky k nehodě sdělili na kterékoli služebně,“ řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.