„Na místě hasiči poskytli dvěma zraněným osobám první pomoc a následně je předali do péče zdravotníků. Posléze byla provedena na autech protipožární opatření a po došetření nehody hasiči uklidili vozovku.“ řekl mluvčí. Jak doplnila policejní mluvčí Vendulka Marečková, po dobu vyšetřování nehody bylo místo nějakou dobu neprůjezdné.

V souvislosti se sněžením se staly v neděli odpoledne i další nehody. U Makotřas se srazila tři auta už v půl čtvrté, ve Velké Dobré narazilo o několik minut déle vozidlo do stromu, jeden člověk byl zraněný. V Braškově havaroval osobák ve stejné době u kruhového objezdu, narazil do značky a rozvalil dlažební kostky. Na místo vyjeli hasiči z Kladna i Braškova. Informace potvrdil mluvčí hasičů Ladislav Holomčík.

Další nehoda se stala v neděli krátce po sedmnácté hodině nedaleko Podlešína. "Za Zvoleněvsí ve směru na Podlešín se střetla čelně dvě osobní auta. Nehoda se obešla bez zranění. Silnice byla po nehodě jedním pruhem průjezdná. Na místě zasahovali slánští hasiči," dodal mluvčí ladislav Holomčík.