Jak potvrdil krátce po události mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel, v osobním vozidle se nacházela jedna zraněná osoba, která byla při vědomí. "Na místo vyjeli slánští a kladenští hasiči. Vyprošťovat osoby z vozidel ale nakonec nebylo zapotřebí. Vyprošťovací technika byla proto odvolána a stejně tak záchranářský vrtulník," potvrdil mluvčí hasičů.

Řidička osobáku, který se převrátil na bok, byla nakonec zraněna jen lehce a ponechána zdravotníky na místě. 

Mluvčí policie Michaela Nováková doplnila: "Jedenašedesátiletá řidička automobilu Kia Ceed jedoucí ve směru od Prahy na Chomutov, přejížděla z levého jízdního pruhu do pravého, z důvodu blížícího se ukončení tohoto levého jízdního pruhu, přičemž ohrozila dvaačtyřicetiletého řidiče nákladního vozidla značky Volvo FM, jedoucího v pravém jízdním pruhu. Poté se její osobní auto srazilo bokem s nákladním," popsala nehodu policistka. Po srážce se osobní auto převrátilo na bok a skončilo v travnatém břehu u silnice.

"Dechová zkouška na alkohol byla u řidičky i řidiče negativní. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna," uzavřela policistka.