Ve Slaném v Pražské ulici srazilo auto motorkáře. Nehoda se stala v blízkosti prodejny Hecht. Jeden člověk byl zraněn. Jak potvrdila mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková, jeden pacient byl při vědomí, stěžoval si na bolest ruky. „Zdravotníci ho převezli do slánské nemocnice na vyšetření.

Stádo koní způsobilo u Slaného dvě nehody, jeden kůň po srážce s autem zahynul.
Stádo koní způsobilo u Slaného dvě nehody, jeden kůň po srážce s autem zahynul

Podle policejní mluvčí Barbory Schneeweissové došlo k nehodě tak, že třiasedmdesátiletý řidič osobního auta tovární značky Hyundai nedal při vjíždění na hlavní silnici přednost šestašedesátiletému muži na motocyklu. „Provedené dechové zkoušky na alkohol byly u obou řidičů s negativním výsledkem,“ doplnila policistka.

Vážná nehoda u Kačice

Krátce před desátou hodinou se stala vážná nehoda na silnici 236 na křižovatce nedaleko Kačice. Čtyřiasedmdesátiletý řidiči Škody Karoq, který cestoval s o čtyři roky mladší ženou, nedal přednost osmadvacetiletému řidiči Škody Octavia, jenž přijížděl po hlavní silnici. „Při nehodě byla vážně zraněna sedmdesátiletá spolujezdkyně z karoqu a do pražské nemocnice ji transportoval záchranářský vrtulník. Oba řidiči byli k ošetření převezeni pozemní cestou. Provedené dechové zkoušky na alkohol byly s negativním výsledkem,“ doplnila policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

Na místě zasahovali i hasiči.

Auto ve svodidlech

Třetí ze série čtvrtečních dopoledních nehod v okrese doplnila za několik minut dopravní havárie Škody Fabia, která se přihodila na staré velvarské silnici u Žižic. Řidička přetočila auto do protisměru a zastavila až nárazem levým bokem do svodidel. Naštěstí se auto nesrazilo s žádným jiným.

Motorkářce vběhl ve Slaném do cesty pes.
Motorkářce vběhl ve Slaném do cesty pes. Do nemocnice ji odvezla sanitka

I zde bylo zapotřebí zdravotníků. Podle mluvčí záchranky Moniky Novákové byla zraněná žena převezena k dalšímu vyšetření do kladenské nemocnice. Jak řidička (1968) sdělila policistům, postihla ji při jízdě zdravotní indispozice a kvůli tomu ztratila kontrolu nad vozidlem. „Provedená dechová zkouška na alkohol byla s negativním výsledkem,“ uzavřela policejní mluvčí.