Dařilo se rovněž týmu, jenž obsadil ve složení Zderadičková, Terčová, Svobodová, Neufusová třetí pozici. „Po povinných skladbách byla děvčata dokonce těsně druhá, ale přičetly se jim dva trestné body za chybějící členky týmu, proto klesly na místo třetí,“ vysvětlila jinak velmi spokojená trenérka Svatava Králová.


Medúza poté vyrazila až do Bratislavy, kde se její členky zúčastnily mezinárodních závodů Yuventa Cup. Mezi závodnicemi z Rakouska, Maďarska, Polska, Chorvatska, Česka a domácího Slovenska opět Kladeňačky zářily, když tým ve stejném složení jako v Praze obsadil třetí příčku, a to v konkurenci sedmnácti družstev.


Mezi jednotlivkyněmi obsadila Zderadičková jedenáctou, Terčová třináctou a Svobodová šestnáctou pozici. Na startu přitom byla rovná stovka dívek. „Pro nás to je určitě jeden z největších úspěchů v historii klubu. Přitom naše podmínky jsou hodně skromné. Příkladem budiž, že celou sestavu plavou děvčata vlastně až při závodech, jinak to hodně kouskujeme,“ pochlubila se Svatava Králová.