Tyburec Kadlece přemohl, ale až na nájezdy

Praha - Docela zajímavý trenérský souboj se vrátil na extraligovou scénu. Drahomír Kadlec a Jiří Tyburec proti sobě dlouho stávali jako hlavní stratégové velkých kladenských rivalů Alpiqu a Habešovny, ta ovšem zanikla a Tyburec se přesunul na pozici hlavního kouče pražského Kert Parku.

6.11.2010

HBC Alpiq Kladno - HBC Plzeň 3:2 (1:1, 2:0, 0:1), 4. finále extraligy hokejbalu 209/10, hráno 23.5.2010 - Kladno je mistrem ligy, stav serie 3:1Foto: Foto: Bohumil Kučera

Klub od doby hodně zvedl svou prestiž, patří mezi štiky extraligy a v sobotu včer to potvrdil proti Kladnu. Tyburec Kadlece přemohl, byť až na nájezdy, rivalita ale k vidění nebyla, oba si před i po utkání spíše přátelsky popovídali.

Kladenské v Praze od počátku trápil nejlepší útočník Kertu Kruček, jenž kdysi hostoval v řadách soupeře. Brzy otevřel skóre, a když Rejthar bombou od modré vyrovnal, ve druhé třetině Kruček důraznou akcí poslal domácí opět do vedení.

Ale hosté v sobotu dovedli na údery rychle kontrovat. Po minutě se to povedlo Hnízdilovi ranou mezi betony gólmana Gerlicha.

Ve třetí části spěl zápas k nájezdům, které nakonec i přišly. Ovšem se zápletkou, protože pět minut před koncem využil Plzák hrubky hostů ke třetímu vedení Kertu. Netrvalo ani minutu, protože M. Tvarůžek bleskově srovnal.

Nájezdy byly hodně dramatické. Z prvních tří aktérů neuspěl nikdo, ve čtvrté sérii ale zavěsil Kruček a Tvarůžek musel dát. Ještě hrozbu odvrátil, poté oba střelci v opakovačce neuspěli, aby v šesté sérii Pražan PavlíkO. Tvarůžka překonala na druhé straně junior Štěpáník Gerlicha nikoliv.

"Bohužel, v reperezentační pauze si kluci leccos vyříkali, ale výkon zůstal stejně matný jako před ní. Všechny góly jsme soupeři vlastně darovali individuálními chybami, sami jsme ale dávali podobné branky. Šancí jsme ale měli více, mohli jsme vyhrát," zlobil se vedoucí mužstva Kladna Adam Karnet.

Nelíbil se mu ani výkon rozhodčích. "Hlavně posledních pět minut, kdy jsme chtěli zápas strhnout na naši stranu. Ale bylo tam několik trestatelných zákroků a do čtyř jsme šli jen my," mračil se.

Kert Park Praha – Alpiq Kladno 4:3 nn (1:1, 1:1, 1:1). Branky: 3. Kruček (Hradecky), 25. Kruček, 40. Plzák, roz. náj. Pavlík - 5. Rejhar (Topolánek), 26. Hnízdil (Ogurčák, Nedvěd), 41. Tvarůžek.

6.11.2010

Kladno volejbal cz - SK Volejbal Ústí nad Labem 3:0, Extraliga volejbalu, Kladno, 30. 9. 2017

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!