close TCB FIGHT NIGHT 4 Slaný: Mario Jarkas se loučil se závodní kariérou. info Zdroj: Jiří Skála zoom_in Mario Jarkas (boxer, Slaný): Nejvíc teď celá rodina sledujeme události všude ve světě v televizi

close Vítězslav Bílek info Zdroj: Josef Poláček zoom_in Vítězslav Bílek (hokej, Kladno): Dělám hodně věcí na zahradě, také chodím hodně běhat do lesa a cvičím, abych se udržoval v kondici. Hraju tenis, pinčes, šipky, basket, vše doma. Chodím hodně do sauny jako regenerace. Začal jsem hodně grilovat, takže nějaký ten steak a klobásky (úsměv). A po večerech koukneme na nějaký ten film, ale moc se nenudím. Nesnáším nudu, takže mám pořád co dělat.

close Výběr starší přípravky Kladna vede Zdeněk Nachtigal // Sokol Hostouň - SK Kladno 1:3, Divize B, 8. 10. 2017 info Zdroj: Kladenský deník / Bohumil Kučera zoom_in Zdeněk Nachtigal (fotbalový trenér mládeže, Hostouň): Většinu času trávím bohužel v práci -  pracuji u VSČR Praha-Ruzyně (vězeňská správa) jako řidič. Ale když jsem doma, tak jsou to hlavně karty (lóra, žolíky, kanasta) a pak televize. Mladé pak honím, aby doma posilovali a připravovali se na sezonu, byť si myslím, že ta jarní bude zrušena.

close Slavnostní otevření zrekonstruované hokejbalové arény Kladno. Jan Jirotka s Dan Hnízdil info Zdroj: Deník/ Rudolf Muzika zoom_in Daniel Hnízdil (hokejbalový reprezentant, Kladno): Nejčastěji asi koukám na TV, ale minimálně jednou denně vařím a od pondělka jsem začal doma cvičit.

close Roman 'Palí' Pavelec, trenér Slavoje // Slavoj Kladno - SK Slaný B - SK Buštěhrad ml. přípravky dvojzápasy okr. Kladno 22. 4. 2016 info Zdroj: Bohumil Kučera zoom_in Roman Pavelec (fanoušek Slavie a trenér fotbalové mládeže, Kladno): Jak byl člověk zvyklý denně koukat nebo dělat sport, tak tohle je konec. Nejsem žádný knihomol, tak hodně sleduji archivní zápasy na ČT sport. Potom s dětmi dělám různá cvičení (pro fotbal a basket) v rámci možností panelového domu. A když se už hodně nudíme, tak hrajeme všelijaké stolní hry a kostky. Je pravda, že na tom ale něco je. Dlouho jsme si takhle s dětmi a ženou nebyli blízko. Taky máme společné večeře. Což jinak v týdnu vůbec nepřipadá v úvahu. Hlavně ať tenhle boj brzo skončí a my z něj vyjdeme jako vítězové.

close Další zranění si ošetřuje Ladislav Falout, uprostřed Jaromír Šilhán st. a vpravo již odpočívající Roman Pavelec // Sokol LIDICE - Slovan VELVARY 6:3 (5:2), utkání I.B tř. stč. kraj, A3A 0406 tř. 2010/11, hráno11.9.2010 info Zdroj: Foto: Bohumil Kučera zoom_in Jaromír Šilhan st. (fotbalový činovník): Fotbal není, tak se věnuji myslivosti. A střelil jsem čuníka!

close Matěj Kos info Zdroj: Roman Mareš zoom_in Matěj Kos (hokej, Rakovník): Mám malou výhodu, že mám hned za barákem les, tak se občas jdu proběhnout, ale jinak je to utrpení… Jsem člověk, co chvíli neposedí, ale bohužel teď musí. Rád cestuji po světě, a tak jsem se díky coronaviru dostal na roztřídění fotek a videí z cest od roku 2017 do dneška. Další domácí aktivita je příprava návazců na ryby - teď je na to opravdu dost času. A v neposlední řadě občas kouknu na ČT Sport na archiv, například hokej Kladno - Olomouc, což byl první hokej, který si jako malý kluk sám pamatuju. Líbí se mi i další sestřihy z různých MS. S kamarády si pak večer zahrajeme na skypu různé kvízy.