Kladenská atletika patří mezi nejúspěšnější sporty v okrese. Je dokonce jedním z mála klubů, který má v extralize zastoupena družstva mužů i žen. Je pochopitelné, že zástupce klubu má v první desítce hned tři jména. Nejvýše skončila loňská vicemistryně Evropy do 19 let, sedmibojařka Eliška Klučinová.
Pro hokejového fanouška je nepředstavitelné nevidět vedle sebe nastupovat Martina Procházku s Pavlem Paterou. Kapitán kladenských hokejistů byl loni vyhlášený sportovcem okresu za rok 2006. Druhý nejproduktivnější hráč základní části extraligové sezony 2006-2007 o prvenství usiluje i teď. Stále patří mezi to nejlepší, co může kladenský sport nabídnout - Pavel Patera.
Nebyl by to Sportovec Kladenska, kdyby se mezi nejlepšími neocitli hokejisté a fotbalisté. Když se řekne hokej a Kladno, vybaví se mnohým jméno druhého nejlepšího střelce základní části extraligy sezony 2006-2007 - Martin Procházka.
Z fotbalové kabiny SK Kladno novináři vybrali do nejlepší pětky borce, který ji po sezoně 2006-2007 opustil a momentálně hraje v jedné z nejkvalitnějších soutěží světa. Díky výkonům v Kladně se stal kapitánem vicemistrů světa do 20 let a proto se ocitl v hledáčku bundesligového Wolfsburgu - Jan Šimůnek.
Páté místo získal borec, jenž byl základním kamenem senzačního mistrovského titulu, který loni získali hokejbalisté Habešovny Gladiators. Byl vyhlášený nejlepším hráčem play-off a získal také titul vicemistra světa - brankář HBC Habešovna Gladiators - Jan Vimer.

Jiří Nagy