Jaromír Jágr žil s modelkami, moderátorkami, Tomáš Plekanec měl slavnou zpěvačku a nyní zase tenistku. Optimistickou zpěvačku si našel hokejový trenér Jan Kregl a s krásnou múzou muzikálů žil i Tomáš Horna. Ženských špiček českého sportu kladenský sport nemá tolik, ale vícebojařka Eliška Klučinová mezi ně vždycky patřila.

Klučinová pochází sice z Prahy, ale od malička trénovala a závodila v Kladně za AC Tepo. Stala se nejlepší českou vícebojařkou, získala medaile na juniorském MS a bronz má z halového mistrovství Evropy 2015 dospělých, což je její největší úspěch.

Několikrát byla hlavní hvězdou kladenského desetibojařského mítinku, který ve své době lákal pozornost mnoha českých fanoušků.

Volejbalisté Kladna se chystají na sezonu. Trenéři Milan Fortuník předtavil posily Gijse van Solkemu, Niklase Sepännena, Kristapse Platačse a Davida Hancocka. S nimi ještě Jan Kraffer
Orli odletí k premiéře do Zlína, kde mají co napravovat

Na podzim 2019 kariéru ukončila. Závodit ještě mohla, ale poněkolikáté ji po tvrdé přípravě zradilo před důležitou akcí zdraví. V tu dobu už nějakou chvíli znala zpěváka Pokáče, s nímž se seznámila na koncertu. Zahrála si s ním v klipu Úplně levej, Brzy poté se zasnoubili a v únoru letošního roku se jim narodil syn Teodor. Nyní svůj vztah spojili v manželství, což potvrdily fotky Pokáče na jeho instagramovém účtu.

Snad jim to půjde fajnově i dál.

Mimochodem, Pokáč je fotbalovým fanouškem, palce drží Spartě, což prozradil nedávno v talkshow Jana Dědka.

Pokáč a Láska v Janovicích nad Úhlavou.
Patrik Schick, to je pán útočník! Pokáč nazpíval fotbalový hit