Pátek byl ve znamení kvalifikací a prvních kol. Pulkrábek s Mirkou Růžičkovou skončili hned v kvalifikaci a nedařilo se mu ani v deblu mužů se Skrčeným, když podlehli dvojici Drančák – Severa 0:2 na sety.


Skrčený s Erbenovou do smíšené čtyřhry nastoupili až v sobotu jako třetí nasazený pár a díky příznivému losu a dobré přípravě lehce porazili první soupeře Milana Maixnera s Eliškou Maixnerovou. Los přál kladenské dvojici i nadále. Ve čtvrtfinále se utkala s duem Osička – Kosová. Kladeňáci se do zápasu vrhli útokem a první set vyhráli 21:13. V první polovině druhého dějství ale zahráli pár nevynucených chyb a soupeř se ujal vedení, nakonec se však kladenské dvojici podařilo stav otočit a proměnit hned první mečbol na 21:18. Postoupila tak do semifinále, což znamenalo přinejmenším zisk bronzu.


Do semifinálového boje nastoupili proti současným jedničkám na českém žebříčku, Martině Benešové a Pavlu Florianovi z SKB Český Krumlov. Oba hráči se připravují v zahraničí, Benešová se snaží kvalifikovat na olympijské hry v Pekingu a Florian na mistrovství Evropy. Erbenová se Skrčeným předváděli kvalitní hru a soupeře tlačili do obrany. V prvním setu se jim podařilo vybojovat tři setboly, ty však nevyužili a v nastavení prohráli 23:21.

Do druhého setu opět kladenská dvojice nastoupila se snahou zvítězit a dařilo se jí protivníky přehrávat. V závěru měla několik setbolů, jež se ani tentokrát nepodařilo proměnit a stejně jako v prvním setu prohrála až v nastavení 21:23. „Velká škoda, mezi prsty jsme si nechali proklouznout šanci hrát v neděli o zlato, které nakonec získali naši přemožitelé. Ale celkově je to pro klub v jeho novodobé historii krásný výsledek, jenž se rozhodně zařadí mezi největší úspěchy,“ byl nadšený Dan Skrčený.