V mixu se po několika zápasech plných dřiny (a nejenom té fyzické) podařilo vybojovat zlato kladenskému páru Monika Erbenová – Dan Skrčený. Za sebou na stupních vítězů nechali páry Voráč – L. Chmelíčková a Vitvera – Pilařová. O trochu méně se dařilo Růžičkové s Holečkem, kteří v osmifinále podlehli Grimmové s Hohenbergerem. V tomtéž kole smolně prohráli i Pulkrábek s Beranovou (ta je z USK Zentiva Plzeň) se sourozenci Klimajovými.

V singlu mužů na sebe už ve čtvrtfinále narazila dvě kladenská esa: Dan Skrčený a Štěpán Pulkrábek. První jmenovaný vyhrál a mohl se tak v nedělním semifinále utkat s Janem Vitverou. Pozdějšímu vítězi však bohužel vzdoroval marně.

Jaroslav Holeček svedl lítou, avšak ne vítěznou bitvu se zkušenějším Černým.

Vítězkou singlu žen se stala kladenská Monika Erbenová, která nejprve ve vyrovnaném semifinále porazila Mirku Růžičkovou a pak ve finálovém napínavém a vysilujícím boji Petru Pilařovou.

Nejmenší radost Kladeňákům přinesly debly, v nichž na sebe nejvíce upoutal pozornost Holeček, jenž s domácím hráčem Bernáškem dovedl do vítězného konce první set v zápase proti favoritům turnaje Gondovi a Heroutovi. Svůj úspěch bohužel nezopakovali v setech dalších. Příležitost vyrovnat kladenské skóre s touto dvojicí měli ještě Skrčený s Pulkrábkem, nicméně ani jim se nepodařilo uspět a skončili tak na bronzové příčce. Po nevyrovnaném výkonu v deblu žen se stejně umístily i Růžičková a Erbenová, ty podlehly v semifinále Brejchové a Beranové.

Kladenští si přivezli domů plno porcelánových cen zajištěných bezvadným pořadatelem Stanislavem Newiakem. „A nesmíme zapomenout ani na spoustu zážitků spojených s příjemným sobotním večerním posezením a nedělní snídaní, která všem dodala plno enegie do semifinálových a finálových zápasů,“ usmíval se Dan Skrčený.