Ve své hale se střetli se stejnými soupeři jako v závěrečném kole základní části. Ze dvou duelů ale vytěžili pouze jednu výhru a vypadá to, že potřetí za sebou na ně zbudou jen stříbrné medaile. „Naděje umírá poslední.,“ prohlásil kladenský hráč hráč Dan Skrčený.

Jeho tým se nejdřív střetl se Slavií Tu Liberec. V posledním vzájemném utkání se oba celky rozešly smírně 4:4. S tímto výsledkem ale hráčky a hráči BaC Kladno nebyli spokojeni a v nejsilnější sestavě hned od prvních výměn dali najevo soupeři touhu po vítězství. Celkové vítězství 6:2 pro ně bylo odměnou za kvalitní přípravu.

Ve druhém zápase Kladenští nastoupili proti průběžně vedoucímu družstvu celé soutěže – Chemičce Ústí nad Labem. Oba týmy nasadily nejsilnější sestavy a po čtyřhrách byl stav 2:2. Vedení pak domácím zajistila Erbenová, která vrátila porážku z posledního kola ligy Pilařové. Tím přinesla naději pro BaC Kladno.

Bohužel slabinou se ukázaly dvouhry mužů, v nichž Kladenští nezískali ani jedno vítězství. Nejblíže k bodu v utkání měl ve třetí dvouhře Pukrábek, který s trochou smůly po velkém boji prohrál Orosem 1:2. celkově Kladno prohrálo 3:5.

Jiří NAGY