Kladno začalo v Plzni zoufale a v poločase prohrávalo o 11 bodů. Po dusnu v šatně však ve třetí čtvrtině vletělo na soupeřky jako uragán. jejich náskok zlikvidovalo a ještě získalo navrch devět bodů! V závěrečné svoji výhru ještě víc zvýraznilo.

Na palubovce Karlína měly Sokolky velký respekt z vysokých hráček domácích, navíc nehrály hlavou a nechaly se strhnout rychlou hrou Pražanek. „Bylo to jako na tenisu, málem jsme si vykroutila hlavu,“ přiblížila dění na hřišti trenérka Marie Šedová, jejíž svěřenkyně první čtvrtinu tvrdého utkání prohrály o 21 bodů! Až v poslední se jim podařilo náskok vítězek zkorigovat.

Plzeň - Kladno 68:89 (21:25 47:36 56:63). Body: Krajčovičová 22 – Dřevová 34, Müllerová 24, Stůjová 13.
Karlín - Kladno 96:77 (35:14 52:29 73:45). Body: Klozová 24 – Müllerová 21, Stůjová 15, Drahotová 11.

Slaný podalo pod novým koučem zatím nejlepší výkony. „Herně jsme šly nahoru, kromě ztráty bodů jsem byl spokojený,“ řekl trenér Petr Kozák.

Proti Toužimi se týmu dařilo střelecky. Rozhodl začátek druhé čtvrtiny, kdy hosté zaznamenali šňůru 12 bodů. Domácí trápila poloviční úspěšnost při šestkách. To platilo i proti Sokolovu. Duel se nesl ve znamení agresivních obran.

Rozhodnutí padlo až v poslední minutě, kdy Slánské ztratily vedení 51:50.

Slaný - Toužim 76:82 (17:18, 38:33, 56:60). Body: Rosenbergová 26 (5 trojek!), Bosáková 13, Matějková 11 – nehl.
Slaný - Sokolov 51:53 (9:17 24:27 35:39). Body: Kindlová 9, Matějková 8 – nehl.