Bez trenéra to vážně nejde

Kladno - Basketbalistům Kladna se o víkendu ve II. lize nedařilo. Propadli v Mariánských Lázních a poté se sice vytáhli na palubovce Rokycan, ovšem loňský vítěz soutěže se obrat nedal.

21.1.2009

Ilustrační foto.Foto:

Mar. Lázně – BK Kladno 101:81 (56:51)

V sobotním zápase se kladenští basketbalisté představili na hřišti Mariánských Lázní, se kterými měli dobrou zkušenost ze začátku sezony, kdy jim uštědřili porážku o 47 bodů. I proto se počítalo s výhrou. Skutečnost ale byla jiná. Hned od začátku se vůbec nedařilo pokrýt hráče soupeře, a tak kladenská obrana dostala za první čtvrtinu 32 bodů. Do poločasu se podařilo hostům snížit na rozdíl čtyř bodů díky dobré střelbě Káry, který asi jako jediný z hráčů předvedl o víkendu svůj nadstandard – 29 bodů (Habada dal 20).

Ovšem po obrátce se potvrdilo, že kladenský tým se nejprve potřebuje zahřát a tím se domácí hrající hodně agresivní obranu na hranici faulu opět utrhli na dvojciferný rozdíl skóre.

V poslední čtvrtině se Kladno nepoložilo a snažilo se tlakem donutit soupeře k chybám. Jenže díky dobrému individuálnímu výkonu Máchy (17 nastřílených trestných hodů ) se nic nečekaného nestalo a Kladno prohrálo o dvacet bodů.

Rokycany – BK Kladno 87:76 (44:39)

„Stejně si jedem pro prohru.“ Tím by se dal definovat přístup k nedělnímu zápasu Kladna v Rokycanech. Ale jak se ukázalo, nic podobného se stát nemuselo. Hlavní problém Kladeňáků byl trenér, jenž se nedostavil. Koučovat tak musel hráč z pole Jakub Vait. Druhou potíží hostů byla nedisciplinovanost, kvůli dvěma technickým chybám a neustálému diskutování s rozhodčími se sami připravili o překvapivou výhru.

Zápas začal zcela nečekaně a hned se hosté ujali vedení, které do konce první čtvrtiny domácí otočili, ovšem jen velmi těsně. Zlepšená obrana byla hlavním strůjcem úspěchu hostů. Když v poločase zároveň s klaksonem proměnil domácí hráč hod z půlky, byl stav o pět bodů a to bylo pro hosty velmi příznivé. Nicméně druhý poločas se proměnil v debatní kroužek s rozhodčím, což způsobilo nekoncentrovanost v individuální činnosti, jež hosty v první půli zdobila. Výkon domácích pak hned vypadal poloviční (jako v prvním vzájemném zápase), i proto se hosté stále drželi na dostřel. Ale na obrat neměli, díky dobře zvládnuté koncovce se radovali domácí v poměru 87:76. „Bez trenérů to vážně nejde! A s morálkou týmu to jde z kopce. Jak můžeme chtít porážet soupeře?“ řekl po zápase kapitán Jindřich Habada.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Asistenti učitelů 10 000 Kč

Asistenti pedagogů Asistent / asistentka pedagoga. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, kvalifikovaného asistenta pedagoga., Pracovní doba je Po - Pá 7:30 - 13:00 hod. podle konkrétního úvazku.. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola oty pavla buštěhrad, okres kladno, Tyršova, č.p. 77, 273 43 Buštěhrad. Informace: Kristýna Krečová, +420 312 250 530.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel odborných předmětů 24 810 Kč

Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) Učitel/ka odborného výcviku pro učební obor - Kuchař/číšník. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24810 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Podmínka pro přijetí: splnění kvalifikace podle zákona 563/2004 Sb., zaslání CV a motivačního dopisu na e-mail zivotopis@sosasoukladno.cz.. Pracoviště: Střední odborná škola a střední odborné učiliště kladno, nám. Edvarda Beneše, č.p. 2353, 272 01 Kladno 1. Informace: Eva Panenková, +420 312 278 043.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 80 Kč

Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně - DPP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 80 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kvalifikační předpoklady:, - minimálně základní vzdělání, - praxe v oboru výhodou, není však podmínkou, - čistý výpis z rejstříku trestů, - zdravotní průkaz, , Náplň práce :, - pomocné práce na kuchyni, - mytí nádobí, - pomoc s přípravou pokrmů, , Nabízíme:, - zázemí stabilní společnosti, - smysluplnou práci v dobrém týmu a příjemném prostředí, - pracovní doba 6,00 hod - 14,30hod ( 7,00 hod - 15,30hod), - hodinová mzda 80,-Kč/ hod, - vhodné pro studenty, důchodce, - po zapracování možnost uzavření hlavního pracovního poměru, , Nástup: ihned nebo dle dohody , , Kontakt: Filipová Kamila tel: 725 292 767, Ladislav Kočárek tel: 725 292 763, , Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalni@centrin.cz nebo přineste s sebou do Domova v Unhošti.. Pracoviště: Centrin cz s.r.o. - unhošť, Tyršovo náměstí, č.p. 211, 273 51 Unhošť. Informace: Ladislav Kočárek, +420 725 292 763.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technický pracovník 16 000 Kč

Technici dispečeři v oblasti telekomunikací a radiokomunikací Dispečer pultu centrální ochrany. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Jedná se o monitoring objektů, organizaci zásahu výjezdových skupin, související administrativa., , Požadujeme:, komunikační dovednosti, uživatelskou znalost na PC, čistý TR, ochotu pracovat ve 12 hodinových směnách (denní, noční).. Pracoviště: Reel kladno s.r.o. - provozovna, Cyrila Boudy, č.p. 1444, 272 01 Kladno 1. Informace: Jan Chudoba, +420 736 486 492.

Fotbalisté SK Hrobce (v modrém) podlehli Hostouni 0:3.

Hostouň otupila Ostrou

Protesty v Nymburce při jednání sjezdu komunistů a maškarní průvod.
133

Proti Zemanovi a komunistům protestovaly stovky lidí

Kladno loupilo u Labe

Kladno - Tak to se Kladnu v divizi ještě nepovedlo! Vyhrálo v Neratovicích, a to 2:0!