„V útoku jsme byli impotentní,“ povzdechl si devatenáctiletý basketbalista.

Rezerva Prostějova měla být hratelná, nakonec nebyla, proč?
Bohužel jsme se výkonem vrátili na začátek sezony. V útoku jsme byli impotentní. Necelých padesát bodů o tom svědčí.Na to se nedá vyhrávat v žádné soutěži. Obrana špatná nebyla, s útokem ale máme problém celou sezonu.

Soupeř přijel v sedmi lidech, přesto se silami vydržel a ani nesbíral osobní chyby.

Máte pravdu, byli jsme v útoku málo aktivní. Víc faulovat začal až ke konci, kdy vedl o dvacet bodů.

Pomalu jste manko stahovali až na dvanáct bodů, chyběla vám ale šňůra, která by vás do zápasu vrátila.
Přesně tak. Nedařila se nám střelba zvenku, pod košem jsme se také trápili, zatímco jsme dostali poměrně dost trojek. Tím skóre ve druhém poločase narůstalo.

Nejlepším střelcem Kladna byl Gajdoš s patnácti body, přiblížil jste se mu jen vy. Jinak nikdo.

Dnes to nešlo ani Jindrovi Habadovi, navíc se nám ve třetí čtvrtce zranil Michal Mareš, to bylo také důležité.

Co říkáte neuvěřitelné výhře Mladé Boleslavi nad Libercem, druhý poločas vyhrála 61:14!
Je to překvapení, nevím, jak na tom byl Liberec, v každém případě nám to ztížilo boj o záchranu. Doufám, že se nechytnou, protože na ostatní už máme velkou ztrátu.