Suverénně vedoucí celek ligy Dynamo Rozdělov totiž porazili 4:3.

Z výsledku asi ze židle nespadnete, ale posuďte sami: Už tak jasný favorit si přivedl na Sítnou i novou posilu – hokejistu Kladna Vladimíra Kameše, jenž svého času válel za Habešovnu a platil za nejlepšího kladenského hokejbalistu.

Pro změnu outsider sestavu sotva zalepil. Do zápisu mohl vedoucí mužstva zapsat jen šestici borců, jiným se zřejmě do těžkého mače s hokejbalovými fajnšmekry nechtělo.

Aby toho nebylo málo, Beer Stars dohráli duel pouze v pěti, tedy bez střídání. Útočníka Bartoše totiž nechtěně zranil brankář Dynama Lubor Český, jehož vysoká hůl rozťala Bartošovu kůži pod nosem a musel odstoupit.

Přesto Švermovští s pokuřující vílou Amálkou na dresech bojovali a vydřeli neskutečný výsledek.
Vše dirigoval výtečný gólman Michal Danda, kterého mrzel jen vyrovnávací gól Prchala na 3:3 (předtím se dvakrát trefil právě Kameš).

Ale jeho unavení spoluhráči našli ještě sílu na rozhodnutí a pomohla jim právě dlouhá přesilovka za vyloučení Českého (2+2).
V ní napřáhl od modré Ota Poupě a čtvrtým gólem stanovil výsledek. „Když jsme se rozcvičovali, vidět jsem to na patnáctku v naší síti. Ale soupeř začal vlažněji a my toho využili. Samozřejmě jsme měli štěstí, na druhou stranu patří dík i borcům Dynama, třeba Martinu Seidlovi, kteří uznali, že jsme makali a zasloužili si to," usmál se Poupě.