Naprostou peckou kola je výhra Delty nad Třebízí 7:0. za normálních okolností by Delta byla možná ráda za výši takové porážky, ale všechno bylo jinak. Loňských vítězů se sešlo jako šafránu, scházely největší opory v čele s brankářem Kotlářem, M. Bálkem, Novákem či Korbelem a Delta toho maximálně využila. Zkušený Špalek nepustil ani gól, vepředu se pak činilo zejména duo Pilný – Dosoudil.

Oba se doslova naháněli v gólech a když Pilný ve 36. minutě docílil hattricku, Dosoudil ho za půl minuty dorovnal!

Delta vede slabší skupinu B, Třebíz po špatném začátku uzavírá pořadí v áčku.

V áčka nečekaně zavrávoral také dosud první Notor. Proti Černé hvězdě už neměl extraligové posily a neporadil si. Tvrdě hrající ČH (10 trestů) zprvu prohrávala, ale od druhé části vedla a v hektické koncovce, kdy hrála jen ve třech, cenné body za výhru 4:3 uhájila. Dík patří dříčům v obraně i gólmanu Marku Sýkorovi –  synovi legendárního kladenského hokejového hráče i kouče Václava.

Derby mezi Unhoští A a Unhoští B skončilo 5:1 pro favorita, ale mezi áčkem a rezervou Vlků Buštěhrad bylo vše jinak. Béčko v bílých dresech využilo oslabení áčka, od začátku diktovalo tempo a nakonec mohlo slavit senzační úspěch 5:4.
Minimální náskok přitom muselo hájit dlouhých posledních sedm minut.

Skvělou posilu – dlouholetého extraligistu Alpiqu Kladno Radka Honického, získal nováček ze Žehrovic. Ty jsou Kamenné a zatím i úspěšné. Proti Moribundusu se sice trápily víc než dvě třetiny, ale i díky vítězné ráně zmíněného  Honického slavily výhru 5:2 a ve skupině C jsou druhé za Spartou Kladno.