Patrik Kincl je Hradečák, ale ke Kladnu má docela blízký vztah. Jeho organizace All Sports Academy tady pořádala několik bojových večerů, dokonce tady sám zápasil s Martinem Valentou. „Do Kladna mě dostal můj výborný kamarád Luboš Stehlík, s nímž jsme pořádali Masters League. Mám rád i Oazu a rád se vracím. Ten zápas s Patrikem Valentou si dobře vybavuji, byl totiž můj první boxerský,“ prozradil Kincl, který se v klasickém boxu později postavil v Brně i slovenské legendě Attilu Véghovi a sice prohrál, ale těsně na body.

S odstupem několika dnů od slavného vítězství Karlosem Vémolou, který nedobrovolně opouštěl O2 arénu s nepěknými podlitinami po celém obličeji, hodnotí Patrik Kincl duel podobně, jako v emocích těsně po něm. „Moc se toho nezměnilo. Užívám si příjemné dny odpočinku a pocitu dobře odvedené práce. Příprava na ten zápas nebyla snadná, dalo to hodně úsilí, navíc se posouval termín. O to spokojenější teď jsem,“ řekl Kincl Kladenskému deníku.

Dres brankáře Landona Bowa se na loňské aukci vyšplhal na částku šest tisíc korun.
Dražba extraligových dresů i autogramiáda. Kromě Rytířů bude v Oaze i Kincl

V Kladně se setkal několikrát i se zdejším nejslavnějším sportovcem, Jaromírem Jágrem. Ten bojovníky v kleci hodně uznává, ví, kolik energie musí obětovat na přípravu. A tvrdou dřinu v přípravě Jágr bral vždy jako alfu a omegu nejen svých úspěchů. „Já na Jardu Jágra ze začátku koukal s otevřenou pusou, vždyť jako malý kluk jsem po něm šílel a sbíral jeho kartičky. O boji a přípravě jsme se pak bavili a on tohle fakt respektuje a oceňuje nás jako sportovce, kteří musí makat,“ vyprávěl Patrik Kincl.

A jak se těší do nového fitka v kladenském nákupním centru Oaza? Prý už tam byl a chystá něco hodně speciálního. „Fitko je velké, prostorné, vzdušné, moderní, takže paráda. A já se chystám, že tam nějaké železo zvednu. Jenom musím něco pořádného vymyslet, aby padl nějaký rekord, který už pak ve fitku vydrží co možná nejdéle. Stejně jako Jarda Jágr jsem hodně soutěživý, takže nejlépe vymyslet takový rekord, jaký tady vydrží navždy,“ usmál se na závěr profesionální bojovník a hlavní hvězda středečního programu v Oaze Patrik Kincl.