Chmel Mutějovice – Sokol Braškov 0:3 (0:0)

V rpovní půlce hráli po větru domácí a využívali toho. Jenže kanonýr sajner třikrát v tutovce zkolaboval, když ho dvakrát vychytal skvěle manda a jednou pálil vysoko nad. Když už se v poslední minutě půle prosadil, zmařil jeho radost ofsajdový praporek. Také hosté skórovali, jenže Nachtigalovu dorážku rozhodčí neuznal kvůli předešlému faulu na brankáře.

Druhá část byla o nečem jiném. Domácí odpadli a vládli hosté. A ti šance využívali hlavně zásluhou probuzeného Nachtigala. Ten nejprve dorazil ránu Veselého (59.), pak využil výborného brejku Fridricha. Skóre na konečných 0:3 upravil P. Maňkoš poté, co oblouček Přichystala gólman vyrazil jen na břevno a dorážka nebyla pro Maňkoše potíží. „V první půlce jsme byli záměrně zatažení, přesto jsme v obraně chybovali. Sajner domácí potopil a nám pomohl – ve druhé půli už jsme je k ničemu nepustili a byli jasně lepší,“ hodnotil kouč Braškova Jaroslav Želina.

Potěšilo ho střelecké probuzení kanonýra Nachtigala. "On střelecky nespal, byl jen někde na brigádě v Americe," přehodil Želina na tradiční úsměvný tón.

Branky: 59. a 66. Nachtigal, 78. P. Maňkoš.

Braškov: Manda – Pokorný, Fridrich, Piešťanský, Duda – M. Maňkoš (75. Hlavatý), Veselý, Přichystal, Repaský – Nachtigal, P. Maňkoš.