Kryštof byl vybrán jako jeden z nejlepších jedenácti Středočechů, aby reprezentoval největší kraj na velkolepé české sportovní akci. Trenérka Michaela Uhrová a její asistent Milan Tomášek neměli mnoho možností si tým připravit, protože kluci byli z různých týmů, dohrávali soutěže a účastnili se i výběrů. Přece jen se alespoň na dvoudenní stmelení a trénování společně setkali v Brandýse nad Labem. Malou výhodou některých hráčů bylo, že společně hrají v Sokole Pražský (jako právě Brezík) nebo v Brandýse nad Labem, a také že někteří absolvovali letošní evropskou ligu EYBL.

Po úchvatném zahajovacím ceremoniálu na Andrově stadionu se hoši soustředili na nadcházející dny. První utkání je čekalo proti Královéhradeckému kraji a zvládli ho velmi dobře - 63:45.

V úterý byla na programu dvě utkání, a to "derby" s výběrem z Prahy a večer proti Moravskoslezskému kraji.

Některé protihráče z Prahy kluci znali velmi dobře, neboť jsou jejich spoluhráči v SP Basket /Sokol Pražský/. Ostatní také znali jak z minulých let, tak i z utkání v letošním roce. Střetnutí bylo velmi vyrovnané a napětí veliké. Nakonec Středočeši Pražany porazili 72:67. Kryštof Brezík byl oceněn za přiznání kontaktu s míčem v neprospěch vlastního týmu panem Radkem Tremlem, trenérem Pražanů, za Fair Play. Cenu za tento počin dostal od zástupce Českého Klubu Fair Play.

Večer nastoupili borci proti Moravskoslezskému kraji a opět zvítězili 73:62.

Ve středu byl tým Středočechů proti Pardubickým hráčům trochu nervóznější a bohužel se to podepsalo i na výsledku 44:67. První prohra, prostě to tam nepadalo.

Další den se utkali s Jihomoravskými protivníky v boji o bronz. Oba týmy měly předem dobře přečtené hráče protivníka. Utkání bylo dramatické, i když Středočeši stále vedli. Jihomoravané náskok postupně stahovali. Nakonec lepší technikou a i výdrží Středočeši zvítězili 68:63 a odvezli si domů bronzové olympijské medaile!

Kryštof Brezík byl šťastný nejen za ně, ale i za celou partu, která držela při sobě. "Byla to neskutečná akce a jsem moc rád, že jsem na ni byl vybrán. Užili jsem si s klukama celou Olympiádu, bylo to super. Mám velkou radost z bronzové medaile a z ceny Fair Play," řekl.