Po třech soubojích s libereckou Duklou vedou v semifinálové sérii 2:1 a pokud ve čtvrtek (18.00) udrží svoji neporazitelnost v Městské sportovní hale, zopakují si po roce boje o titul!

V létě vydatně posílená Dukla o reprezentační esa Štokra či Holubce byla při vší opatrnosti ve vyjádřeních libereckých hráčů v sérii mírným favoritem, avšak po úvodní domácí výhře ztratila tři těsné koncovky na Kladně a do maléru ji dostala pondělní domácí porážka 2:3.

„Ještě určitě nic nevzdáváme, věříme, že si vynutíme rozhodující pátý zápas, který by se hrál v neděli u nás,“ zní jednotný hlas hráčů i realizačního týmu z Podještědí.

„Pravda je, že nic rozhodnuto není,“ potvrdil i kladenský kouč Milan Fortuník.

Pohledy všech aktérů i fanoušků směřují k už zmiňovanému čtvrtečnímu podvečeru.

"Věřím, že kladenskou halu doma ubráníme a postoupíme po roce do vysněného finále. Ale nechci nic předvídat. Bude to zase těžký zápas,“ dodal pro portál cvf.cz kapitán Kladna Adam Zajíček.

„Ztratili jsme doma zápas a prohráváme 1:2, takže musíme zvednout hlavu a jedeme zabojovat na Kladno o druhé vítězství,“ nastínil plány Michal Nekola, trenér VK Dukla Liberec.

Kladenští měli po pondělní noční výhře v úterý volnější den vyplněný individuálním tréninkem, od středy už se pečlivě připravují na nesmírně těžký zápas, před kterým mají trumfy v rukách - vedení 2:1 a znalost specifického prostředí své haly.