SK Kladno – Arsenal Benešov 5:1 (1:0). Úvodní část byla ofenzivní, ale padl jediný gól do hostující svatyně. Mladičký Fujdiar unikl po čáře, krásně našel Chaloupku, který se trefil přesně k tyči. Jinak vládl domácí gólman Čížek.

Jak aktivně hosté končili první poločas, tak začali i druhý. Hned zkraje zachránil Kladenské Vincenc, ale jeho tým pak zvedlo sólo Zapletala, které ještě gólem neskončilo, ale po chvíli už Chaloupka vrátil přesnou přihrávku Fuiarovi – 2:0. O dvě minuty později předvedl skvělou individuální techniku Mařík, který přešel dva protihráče a střelou k tyči zvýšil na 3:0. Domácí se ocitli na koni, Abrhám nastřelil tyč, Wojnarovu střelu vyrazil brankář Kondrát a stejně se mu dařilo i při další ráně Abrháma.

V závěru se začali prosazovat i hosté a přes snahu Čížka se dočkali díky Buriánovi čestného úspěchu.

V závěru však domácím pojistila výhru nová posila z pražské Slavie Mařík, který se v poslední minutě dvakrát prosadil a zkompletoval hattrick.

Branky: Mařík 3, Chaloupka, Fujdiar – Burian. Rozhodčí: Chládek, Vaněk.

Kladno: Čížek – Vincenc, Zapletal – Jaráb, Abrhám – Chaloupka, Studený, Fujdiar, Mařík, Wojnar, Kroh.

Mladá Boleslav – Čechie Slaný 6:2 (3:1). Ačkoliv se slánští borci mohou chlubit plejádou kvalitních gólmanů, před tímto utkáním neměli vlivem zranění, disciplinárních trestů, nemoci či zaměstnání kam sáhnout. A tak přišel tah s Jochmanem, který přišel pomoci z vranského Deportiva. A svou premiéru eměl vůbec jednoduchou. Hosté sice dobře začali, jenže Mrština již v 1. minutě nezužitkoval svůj samostatný nájezd a vzápětí šel opět do úniku Kvapil. Přišel skluz Brychty, po kterém následovalo vyloučení.

Jenže v oslabení se radovali domácí, když zužitkovali rohový kop , v 5. minutě využili brejku dva to je nakoplo. měli řadu šancí, a byť hosté Urbnanem po jiránkově akci srovnali, do konce utkání pak už jen dotahovali a na palubovce vládla Boleslav.

Branky: Sopko 2, Filip 2, Krejčík, Pára - Jiránek, Urban. Rozhodčí: Krupa, Milner. ČK: Brychta (MB).

Slaný: Jochman – Hafenrichter, Jiránek – Kvapil, Mrština – Špeta, Urban, Zelenka.

Pavel NEPIL