Jakýsi předkrm play-off se hrál ve skupině C. Bez velkého dramatu. Kamenné Žehrovice totiž zdolaly Extrém jasně 6:0 a postoupily rovnou, protože se počítal i vzájemný souboj ze základní části.

Ten měla k dobru i Sparta proti Unhošti B, ale chyběla jí řada opor. Naději měla v sobotu, kdy podlehla pouze 1:3, v neděli už jasně kralovali Kozlíci a po výsledku 10:4 jdou dál.

Událostí skupiny B byla přímá bitva o účast v play-off. Černá hvězda ji proti Deltě zvládla v poměru 5:3, když jí zásadně pomohl hokejista P. Procházka a také šikovný Janatka (oba dali po dvou gólech). Delta tak vypadla stejně jako loni.

Utkaly se také dva na jaře hodně silné týmy Slaného a Narka. Slaný vyšperkovalo sestavu hokejisty a zejména Jakub Valský, který zřejmě odchází z Kladna, je vidět. Na výhře 10:6 se podílel šesti body, celkem jich zaznamenal v šesti zápasech základní části 28! Skvělí byli i Růžička se Strnadem.

Oba týmy se utkají i v play-off, možná proto se hrálo bez obran. A hostující veterán Zbyněk Zíma v závěru dal svůj devatenáctý gól sezony. Ve 42 letech vstřelil branku každému týmu ze skupiny B!

Nejsilnější skupinu A ještě čekají duely základní části. Hraje se ještě o nasazení do vyřazovacích bojů a také o to, kdo se do nich nevejde. Aktuálně to vypadá, že to budou buštěhradští Vlci, kteří nezvládli další důležitý souboj s Falconem. Ten posílily hvězdy minulosti a stále výborní Pittner s Havlůjem a v přestřelce s Vlky (7:5 ) byli oba hodně vidět.

Bylo to velké drama, v němž Vlci prohrávali 0:3, otočili senzačně na 5:4, ale totálně nezvládli koncovku, v níž třikrát inkasovali!
Nečekaně padl vedoucí Rozdělov. Beer Stars opět s hokejistou Melkou v sestavě mu nastříleli ve druhé části čtyři góly, a byť favorit v úvodu třetího dějství během chvíle snížil na 3:4, víc nedokázal.

Hned následně však Beer Stars nezvládli duel se slabším Novým Strašecím B a po hektickém závěru (pět gólů za dvě minuty) podlehli 4:5. 

Dvojice pro play-off

Vlci Buštěhrad B – Kozel Unhošť B
N. Strašecí B – Kam. Žehrovice
Kozel Unhošť – Černá hvězda
Narko Kročehlavy – Golem Slaný