Na mistrovství ČR dorostu v plavání v Plzní se dařilo mladým kladenským plavcům. Jejich snažení bylo oceněno ziskem celkem jedenácti medailí, z toho bylo šest zlatých.

Nevypadalo to úplně nadějně, ale nakonec se to povedlo. Všechny mládežnické kluby fotbalového SK Kladno si v příští sezoně zahrají o soutěž výš. Klub zmítající se ve velkých problémech takovou injekci potřeboval.

Velký třesk ve vedení slánského fotbalu se na valné hromadě nekonal. Dosavadní vedení sice nabídlo svoje funkce, hlavně s ohledem na kritiku za neúspěch mužů v I. B třídě, ale nikdo konkrétní, kdo by chtěl předsedu Zdeňka Hořejšího vystřídat, se neozval.

Smolně dopadl plochodrážní jezdec AK Slaný Slovák Martin Vaculík v italském Terenzanu, kde si zlomil klíční kost a bez něj mělo Slaný v extralize družstev velké potíže.

Vícebojařka AC Tepo Kladno Eliška Klučinová vyhrála v rámci TNT Fortuna meetingu v Kladně sedmiboj ve vyrovnaném českém rekordu 6268 bodů. Desetiboji kraloval Ukrajinec Kasyanov (8381). Diváky zklamali Šebrle a Clay, kteří odstoupili už po úvodní stovc

In line hokejisté IHC Čerti Kladno vypadli v semifinále play-off extraligy s Berounem. Svěřenci kouče Vladimíra Kameše ale mohli být s třetím místem spokojeni.

Brankářská dvojice pro nadcházející sezonu je v hokejovém Kladně konečně vyřešena. K jedničce Lukáši Cikánkovi přichází o něco zkušenější původem vítkovický gólman Martin Falter.

Na mezinárodních závodech Praha 2010 – Arena Cup v Praze-Podolí se povedl husarský kousek kladenské plavkyni Lence Lukášové, která opanovala trať 200 m motýlek a časem 2:19,75 min. splnila limit pro ME juniorů v Helsinkách.

Další ztrátu zaznamenalo fotbalové Kladno. Mladý trenér brankářů Filip Toncar, jenž měl vést ve II. lize tým spolu se Stanislavem Hejkalem, se dohodl na nové smlouvě s prvoligovu Mladou Boleslaví.

Do šestého celku konečné tabulky slovenské nejvyšší soutěže - ambiciózní Senice, odchází defenzivní záložník SK Kladno Tomáš Strnad.