Ve 20 hodin totiž budou hosty na palubovce lídra tabulky a obhájce titulu českého mistra FK Era–Pack Chrudim, za týden zajíždí předposlední celek tabulky do haly druhého Eco Investmentu Praha.

Zpět k pátečnímu utkání. V prvním vzájemném duelu Východočeši vyhráli v Kladně drtivě 10:0, ale od té doby se jejich soupeř přece jenom zlepšil, takže takový debakl zřejmě nelze čekat, i když za Chrudimské nastoupí reprezentanti R. Mareš, Kopecký a Kroulík, jenž si nedávno proti Maďarsku odbyl premiéru.

Favorit zápasu dosud nastřílel 89 branek, trenér Kladna Petr Hlaváč je však přesvědčený, že soupeř stovku slavit nebude. „Poslední dva týdny trénujeme něco jiného, tím bychom mohli soupeře překvapit,“ uvedl Hlaváč, jenž nechtěl plán konkretizovat.

Suverénní Chrudimští odehráli čtrnáct utkání, aniž by v nich ztratili jediný bod. „Možná pomýšlí na rekord,“ připustil Hlaváč.

Jeho tým odjede na východ Čech bez fotbalistů Holuba a Zachariáše, s jejichž službami už nemůže v boji o záchranu počítat. K dispozici nebude mít ani Chaloupku, jenž má střepinu v oku. Opět nastoupit by měli uzdravení Vymětalík a Junek. Fit je i brankářská dvojka Vošmik.