Nejnadějnější kladenský hokejbalista Radek Šíma měl při jarním finále hokejbalové extraligy, v němž dosáhl na mistrovský titul, pozitivní dopingový test na metabolit marihuany a bude čelit disciplinárnímu postihu.

Zřejmě poslední posilu před začátkem sezony hlásí extraligoví hokejisté HC Vagnerplast Kladno. S klubem se dohodl na výpomoci odchovanec Jan Platil, brzy se však zranil.

SK Kladno představil další posilu. Je jí jablonecký útočník Milan Vukovič.

Devátý ročník Kladenského maratonu je minulostí. Oba vítězové – Mulugeta Serbessa i Michaela Dimitriadu, mají jedno společné: jsou jiné než české národnosti (Etiopie, respektive Řecko).

Na mistrovství republiky ČABK (Česká Asociace Budo Karate) v Praze se dařilo zástupcům Karate klubu Kladno. Vybojovali čtyři zlaté, osm stříbrných a jednu bronzovou medaili.

Nejlepším možným způsobem zakončil svoje učinkování v seriálu ME Evropy královské kubatury do 4000 ccm kladenský autokrosař Jaroslav Hošek. V italském Maggiore triumfoval a pojistil si celkově čtvrté místo.

Volejbalisty Kladna potkala na začátku sezony smůla. Když už se podařilo zajistit borce na post univerzála, tak se jim zranil. Slovák Julius Šabo bude s natrženými břišními svaly chybět minimálně šest neděl.

Vedení hokejového klubu HC Vagnerplast zrušilo plánovanou třízápasovou zkoušku s francouzským hokejistou Sachou Treillem a bez otálení s hráčem podepsalo smlouvu. Zatím do konce sezony.