Loňský finalista Sítná nastoupil proti Extrému a už po první třetině vedl jasně 3:0. Ve druhé části sice hosté přidali, dali i dva góly, ale stejný počet dostali a nakonec podlehli vysoko 2:7. za vítěze pálili do černého Šíma, Bakalár, Smeták,  P. Omrai, R. Omrai, Nosek a Hrádek, za poražené Klíma a Brožek. 

Jungle Fever jsou nejúspěšnějším týmem poháru za celou dobu jeho trvání. Několikrát byli ve finále, povedlo se jim i třikrát vyhrát a proti Spirits of Rozdělov, ukázali svůj talent. Rozdělovský duch sice také nasadil řadu šikovných kluků včetně kmenových hráčů Junglu Kasnera a Keimara, nebo rakovnických hvězd bratrů Tvarůžků, ale střelecky si vylámali zuby na brankáři Kaimlovi, který byl hlavním strůjcem výhry Junglu 5:1. Kromě něj zářili i autoři dvou branek Špaček a Wittmayer, zbylou přidal Musil. Za soupeře vyrovnával v první části Jelínek. 

Kladenský pohár vyvrcholí na hřišti u zimního stadionu o nadcházejícím víkendu. V sobotu se hrají semifinálové duely. V prvním změří síly Medvídci a Jungle Fever (12 hodin), ve druhém půjde o reprízu loňského finále. Favoritem bude téměř výhradně z extraligových borců složený Kubíček10, loňské účty bude chtít srovnat Sítná. Začátek je ve 14 hodin.

V neděli se ve stejných časech hraje o konečné umístění. Nejprve duel o třetí místo (12) a poté finále (14).