… a pršelo až do rána. Dopolední rozcvičku jsme vlivem počasí museli zrušit. Na dobrovolné protažení v garážích dorazily celé tři hráčské kusy a jeden redaktor. Na brzký oběd se tak celá skupina vydala do Hello Worldu vycházkových tempem pěšky. A pokud se chcete o téhle fantastické restauraci dozvědět víc, rozhovor Jakuba Vaise s majitelem Patrickem Wismerem si můžete přečíst ZDE.

Prvním zápasovým zářezem na českém reprezentačním úterý bylo utkání žen se Slovenkami. Holky zápas zvládly a po dlouhých letech oslavily vítězství nad východními sousedkami. Gratulujeme.

A pak následoval náš zápas proti zástupcům exotických Bermud. Po pondělním trápení se Švýcary jsme si rádi připomněli, že umíme dávat góly. A největší radost měla týmová pokladna. Své první zásahy zaznamenali Michal Slanec a Martin Špaček, který navíc začal své dvougólové odpoledne desátým gólem do sítě soupeře.

Večerní program se nesl v duchu sledování reprezentačních kolegů z fotbalové jedenadvacítky a také pokeru. V nově otevřeném Ibis – lobby kasinu se hrálo dokonce na dvou stolech současně. A pak už nadešel čas na spánek, neb ve středu nás čeká první soupeř z kategorie nejvyšší - Kanada.

Zdravím vás přímo z Zugu

Adam KARNET