„Letos pořádáme již třináctou Noc válečníků. Máme sice jisté problémy s obsazením některých fightů, ale snad vše dobře dopadne. Aktuálně totiž řádí spousta různých nemocí a zranění. Startovní listina byla opravdu našláplá, ale mnoho fighterů se zranilo nebo onemocnělo. Určitě se ale lidé budou mít na co těšit, bude totiž téct pot i krev,“ zve na večerní show, při které rozhodně nebudou chybět nejlepší kladenští fighteři ani hosté ze zahraničí, organizátor a bývalý mistr světa v thai boxu Pavel Hakim Majer. 

Třináctý ročník oblíbené Noci válečníků by měl být velkolepý, chybět nebudou ohně, lasery ani bohatý doprovodný program. To hlavní se ovšem bude dít přímo v ringu, kde se utká také dvojice Hakimových svěřenců. „Z našeho gymu budou startovat dva fighteři – Milada Pachmanová a Martin Werner. Oba dva jejich zápasy budou proti Kladeňákům. Milada Pachmanová se utká s Pavlou Kladivovou z SKS arény, což bude jediné ženské střetnutí večera. Martina Wernera, který je nyní ve skvělé formě, pak čeká souboj s Vladimírem Macháčkem z Mystery gymu. Oba moji svěřenci jsou velmi dobře připraveni a já jim plně věřím,“ řekl Kladenskému deníku Pavel Hakim Majer, který dodal, že publikum se může těšit také na domácího Ondřeje Baladu. „Hlavní hvězdou večera by měl být Martin Gaňo, což je nejlepší sedmdesátka v Česku, proti němuž se postaví skvělý nizozemský fighter Hassan Toy, takže to pro Gaňa nebude vůbec jednoduchý zápas,“ sdělil Hakim. Ten aktuálně shání obstojného protivníka pro Cyrila Pohla, přičemž v jednání je soupeř z Rakouska.

Veřejnost čeká v rámci doprovodného programu také vystoupení aerobiček, mažoretek i kulturisty. Několik písní zazpívá také Peter Pecha, hlavní protagonista muzikálu Rocky. Show bude uvádět skvělý český speaker Ondřej Novotný.

Skvělá podívaná se očekává také od kladenského Karla Hořejška, jednoho z nejlepších tuzemských boxerů ve své váhové kategorii. „Toho čeká desetikolový titulový zápas o mistra republiky proti Ondřeji Buderovi z Pardubic. Karel Hořejšek dělá skvělé zápasy, takže čekám, že se tento souboj bude lidem líbit,“ dodal Pavel Hakim Majer, který zároveň informoval, že oproti původním plánům se ve čtvrtek nepředstaví zranění Jan Soukup, Jakub Ibl nebo Michal Janda. 

Vstupenky na třináctou Noc válečníků mohou lidé zakoupit osobně v Duncan BARu nebo přes portál Ticketpro, kde končí prodej 13. prosince kolem polední hodiny. V den akce budou moci zájemci zakoupit lístky přímo před Sportovní halou Kladno, a to od 16 hodin.