Nejstarší kategorie Středních škol byla nejpočetnější (osm účastníků), a to přes fakt, že se oproti loňsku nepřihlásily dvě školy. Klasickým způsobem se hrál turnaj na dvě skupiny, a protože postupují čtyři celky, hrálo se přímo o umístnění.

V první skupině se ani jednou body nedělily, za to ve druhé učňovka z náměstí Edvarda Beneše remizovala dokonce dvakrát, a protože třetí duel nezvládla po přetahované se Stochovem, zbylo na ni poslední místo ve skupině. K boji o sedmé místo už ani nenastoupila.

Educanet, který obdržel nejvíce branek v první skupině, si chtěl o sedmou příčku zahrát. Bez boje ji tedy získal. I Stochov z turnaje pospíchal na Čarodějnice.

Za vítězné Sportovní Gymnázium chytali v turnaji dva brankaři v základní skupině a ten, co chytal i finále, neobdržel ani jednu branku. Jmenuje se Vojtěch Vokatý a se svým spoluhráčem Tomášem Knotkem (hreje v zámoří juniorskou hokejovou ligu a je aspiranten na vstup do NHL) získal individuální cenu - lístky na červnový Světový šampionát hokejbalistů v Plzni.

Gymnázia by se v krajském kole měli všichni obávat, protože dokázalo vstřelit dohromady 22 branek (v průměru 5,5 branky na zápas) vždy za 2 x 6 minut čisté hrací doby.

Zajímavý byl souboj obou postupujících škol o třetí místo. Kašpárna vedla po poločasu 1:0, ale závěr utkání ji nevyšel a Dubská otočila na konečných 1:2.

Výsledky: Skupina A a B a o umístnění

SPŠ a VOŠ Kladno – Educanet Kladno 2:0 (0:0, 2:0)
Sportovní Gymnázium – 1.KŠPA Kladno 4:0 (4:0, 0:0)
Sportovní Gymnázium – Educanet Kladno 8:1 (5:0, 3:1)
1.KŠPA Kladno - SPŠ a VOŠ Kladno 2:0 (1:0, 1:0)
1.KŠPA Kladno – Educanet Kladno 3:2 (1:2, 2:0)
SPŠ a VOŠ Kladno – Sportovní Gymnázium 0:4 (0:2, 0:2)