Díky totiž letos vyhrály všechno, co se dalo. V kategorii junior fitness step uchvátily s choreografií na téma Dance styles poroty na mistrovství republiky, mistrovství Evropy a nyní i na světovém šampionátu v Gentu. Všude získaly zlaté medaile a tak sestava ve složení Barbora Bartošová, Edita Černická, Kateřina Krejčí, Anna Rákosníková, Johana Kadlecová, Veronika Vitnerová, Barbora Bartošová, Natálie Linhartová, Nikola Kárníková mohla slavit stejně jako jejich trenérky Iveta Radostová, Veronika Pospíšilová a Monika Hamouzová.

"Holky daly do finále maximum, předvedly bezchybný výkon a všichni rozhodčí se shodli na první příčce. Byla to pro nás krásná zlatá tečka za celou závodní sezonou 2023, která se nám mimořádně povedla. Na jaře jsme získaly titul mistryň Evropy, na začátku října mistryň ČR a ke zlatému hattricku nám chyběl už jen titul z Gentu. Máme ho," radovala se Iveta Radostová.

Podle ní všechny členky týmu letos odvedly velký kus práce. "A já jsem na všechny holky i trenérky moc pyšná. Ráda bych moc poděkovala také všem našim fanouškům, rodičům a sponzorům za podporu," dodala šťastná Iveta Radostová.