Kanonýrům bylo úzko do konce zápasu. Poté, co ve druhé třetině otočili čtyřmi góly stav z 0:1 na 4:2 a v po vyrovnání soupeře na 4:4 dalšími dvěma trefami utekli na 6:4, přišla třeskutá koncovka.

Nejlepší útočník Pardubic Zozulák se čtyři minuty před koncem rozeběhl k trestnému střílení a mohl snížit na 6:5. Tenhle kritický moment Kladno se štěstím přežilo, jenže Zozulák chvíli poté stejně klíč ke kladenské svatyni odemkl a Pardubice odstartovaly závěrečný finiš.

Vyrovnat jim už ale Kanonýři nedovolili.

Více o utkání si přečtěte ve čtvrtečním Kladenském deníku.

Kanonýři Kladno – Pardubice 6:5 (0:1, 4:1, 2:3). Branky: 25. Nushart (Burian), 30. Klápa (Richtr), 35. Nushart (Louvar), 38. Přívara (Louvar), 51. Holčák (Louvar), 53. Nushart (Riebauer) – 13. Němeček (Dlesk), 29. Janeček (Mědílek), 41. Zozulák (Burian), 50. Ďopan (Brychta), 58. Zozulák (Ďopan).

Kladno: Pech – Pertlík, Slivka, Cvrček, Přívara, O. Richtr, Holčák, Klápa, Schuller, Štechmüller, Novák, T. Richrt, Riebauer, Šťovíček, Blažek, Prošek, Nushart, Louvar, Burian.