Fantastické Kladno umlčelo kolonádu

Kladno – Po víkendu obsadili první dvě příčky tabulky volejbalové extraligy loňští finalisté. Po zaváhání Liberce v Příbrami se za budějovického lídra těsně zavěsilo Kladno, které na západě Čech uspělo ve šlágru kola.

13.1.2018

V akci Tomáš Hýský a Petr Šulista.Foto: Kladenský deník / Bohumil Kučera

Po prohrané úvodní sadě podruhé v sezoně přehrálo Karlovarsko 3:1 a za lídrem zaostává o pouhý bod!

„Za naším vítězstvím je perfektní plnění taktických pokynů a výborná hra smečařů Petra Šulisty a Tomáše Hýského,“ prohlásil jeden z koučů Kladna Petr Klár s tím, že druhý jmenovaný se zvedl až od druhého setu. V úvodním jeho tým neudržel vedení 16:13.

Pochválil také kapitána Adama Zajíčka. “Jeho práce byla vidět, družstvo skvěle řídil,“ pochvaloval si asistent Kladna s tím, že má výborný pocit z toho, že byli lepší, režírovali hru, zatímco soupeř jen sekundoval.

„Vyjma prvního setu jsme hru diktovali,“ doplnil a připomněl dlouhou sérii Karlovarska, které naposledy prohrálo právě s Kladnem.

Poslednímu bodu utkání, jejž zařídil Šulista, předcházel dvojnásobný time out hostů. „Chtěli jsme si za výrazného vedení mečbol užít a také jsme chtěli na servisu otupit Kriška,“ prozradil Klár.

Druhý a třetí set zakončil blokař Vladimír Sobotka. „Dnes se mi hrálo dobře. Dostával jsem dobré náhry pod ruku,“ pochvaloval si a přiznal, že potom, co nabírali fyzickou kondici, nečekal, že budou hrát tak dobře.

Sobotka ocenil, že se Varům vyrovnali i na servisu, který se Západočechům v poslední době dařil. Mínil, že ve Varech se hrálo pěkné utkání, na které se dalo koukat. „Hodně jsme si ho užili,“ usmíval se.

13.1.2018 VSTUP DO DISKUSE

Týden hokeje má Kladno za sebou, přišlo 65 nových dětí! Ty vedli i zkušení trenéři, bývalí extraligoví borci, i krasobruslařky.
50

Nehoda v Závisti na Blanensku. Pro vážně zraněného muže přiletěl vrtulník.
10

Smrtící silnice: Víc lidí zabijí řidiči osobáků než kamioňáci

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 22. ledna 2018.

KRIMIMIX: Naboural auto, řídil v zákazu a ukopával zrcátka

Kladensko - Přinášíme vám krátké krimi zprávy z regionu.

Nová anketa Deníku: Kdo je nejlepší rozhodčí okresu?

Kladno /ANKETA/ – Mnohdy kritizovaní, zatracovaní, mnohdy dokonce nenávidění. Někdy i fyzicky napadení. Jenže bez nich to jde hodně ztuha. Rozhodčí. Byť je tahle funkce i v nejnižším fotbale honorována, je jich velký nedostatek. Právě tématu okresních fotbalových rozhodčích se středočeské vydání Deníku bude v nadcházejících týdnech věnovat.

Plameny v neděli zachvátily hospodářské stavení ve Hřebči

Hřebeč - Požár stavení ve Hřebči si vyžádal v neděli šestnáct minut po šestnácté hodině pozornost hasičů. Podle poplachového plánu operační důstojník vyslal k události profesionální hasiče z Kladna a dobrovolné hasiče z Unhoště a Hřebče.